Umělecká a produkční agentura ADN

David Němeček

Ukulele Troublemakers

Ojedinělá podiová show hráčů na ukulele!
Skupina UKULELE TROUBLEMAKERS je naprostou raritou nejen u nás, ale i ve světě. Na rozdíl od jiných ukulelových formací, které využívají jeho charakteristického zvuku a přizpůsobují mu repetroár, UKULELE TROUBLEMAKERS se naopak snaží dokákázat, že na ukulele je možné zahrát prakticky všechno a z tohoto malého nástroje je možné dostat neuvěřitelné zvuky.

Všichni členové se snaží dát do každého vystoupení maximum energie a vtipu a málokdo by uvěřil, že lze hrát světové hity na ukulele s takovým drivem. V repertoáru mají například hity od AC/DC, The Clash, Rihanny, Rammstein, Michaela Jacksona, Guns´n´roses, Nirvany, The Beatles,The Rolling Stones, Red Hot Chilli Peppers a mnoha dalších. Mimoto se kapela věnuje i vlastní tvorbě a v roce 2015 vydala své první album "Rande". K pestrosti přispívá různé ladění ukulelí, jak tradiční, tak kytarové. UTM používají pro dosažení barevného zvuku širokou škálu nejrůznějších modelů a značek ukulele, sopránová, koncertní, tenorová...

Aktuální sestava:
Ivo ZUB Zoubek - ukulele, trumpeta, dudy, zpěv
Adam ADAMS Vrbas - ukulele, zpěv
Jan BARON Mattuš - ukulele, foukací harmonika, zpěv
DEIF Florián - ukulele, vocal
PETAR Pencroft Jirák, Humpolecký řezník - bicí ukulele, tuba, vocal, kazoo
Dominik KAMOŠKO KOKOSKO Drgoň - basové ukulele, zpěv

Ve výbavě jsou koncertní ukulele Luna, Ibanez koncert ukulele, Kala tenor ukulele a další. Pro skutečně rockový zvuk jsou nezbytná legendární lampová komba Vox AC 30, Peavey Classic, Fender, Orange, Marshall, vysílačky Shure a Line 6.

Odkazy na vystoupení:
Česko Slovensko má talent 2012
Highway to hell
Knockin On Heavens Door
La Bamba

Více informací najdete na:
Facebook
www.ukulele-troublemakers.cz

Ukulele Troublemakers

zpět
Logo

© 2012 Agentura ADN
All rights reserved

Created by Grafik-Art.cz