Umělecká a produkční agentura ADN

David Němeček

Megafon

acappella & rock (Brno) - vokální smrsť tvořená čtyřmi hlasy a beatboxem spojuje rockové a popové melodie, originální harmonie a taneční tah na bránu
Brněnská vokální kapela, kterou tvoří čtyři mužské hlasy, přináší do Česka svěží mladou acappella hudbu, která potvrzuje, že moderní pop&rock lze dělat bez nástrojů.

Megafon je kapela zaměřená na vícehlasé aranže - "vokální kvartet". Klasický acappella zpěv kombinuje s elektronikou, takže na jejich vystoupení můžete slyšet i samplované bicí a zvukové efekty.
Hlavními hlasy jsou všichni čtyři. A tak si můžete na koncertech vychutnat nelimitovanou různorodost barev a rozsahů.

Megafon oslovuje své rostoucí publikum nejen kvalitním vícehlasem, ale zejména pestrým repertoárem s výraznými písněmi, zpívanými převážně česky nebo anglicky. Svými osobitými aranžemi s důrazem kladeným na rockovou expresivitu zaujme i náročné posluchače, veselými písněmi dokáže pobavit i publikum nevyhraněné.
V repertoáru Megafonu najdou příznivci rocku špičkové skladby od The Queen, Lady Gaga, fun., Lana Del Rey, Robin Thicke, Sam Smith... stejně jako písně ORIGINÁLNÍ nebo s vlastními českými texty. Ukázky písní Megafonu si můžete poslechnout na bandzone nebo na youtube kanálu MegafonVEVO.

Kapela vznikla v létě roku 2010. První 3 roky s Megafonem zpíval Petr Ševčík, v roce 2013 ho vystřídal Filip "Dan" Daňhel. Nyní sestavu tvoří Filip Hromčík, Adam Hromčík, Michal Hromčík a Dan Daňhel. V roce 2015 vydala kapela svoje debutové album "Mluv se mnou".

Od té doby Megafon vypustil 3 originální videa k písním "Zavři pusu a mluv se mnou", "Video Games" a coveru vlastní písně Jenom se kouknu "Koukni na orloj!".

Video na Youtube - Zavři pusu a mluv se mnou

Reference a odkazy:
BANDZONE – www.bandzone.cz/megafon
FACEBOOK – www.facebook.com/Megafon

Megafon

zpět
Logo

© 2012 Agentura ADN
All rights reserved

Created by Grafik-Art.cz