Umělecká a produkční agentura ADN

David Němeček

Petr Bende band

Zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, ale především muzikant, který nikdy neřešil hudební styly.

Vydal již několik autorských a živých alb, byl oceněn a nominován v mnoha prestižních hudebních kategoriích, je uznáván a respektován hudebními kritiky. Kdykoli potká některý ze svých oblíbených hudebních nástrojů, vezme jej do rukou a hraje pro potěšení sobě i ostatním. Roky si razí svoji cestu napříč žánry, které ho oslovují a v nichž se cítí hudebně šťastný. Jediným kritériem je pro něj vlastní pocit sounáležitosti s daným tématem, živé koncerty a autorská tvorba. 

 

SESTAVY: 

Petr Bende&Band - 6členná pop-rocková kapela, která Petra doprovází již 17 roků 

Petr Bende&Band a Cimbálová muzika Gromba - 12členná populární a netradiční sestava pop-rockové kapely a klasické cimbálovky 

Petr Bende Trio – kytara, cimbál, basa

Petr Bende – sólo recitál 

Vánoční koncerty - mají více než 24 roků trvající tradici po celé ČR

 

Je čas jít dál  - akustický recitál 

Petr Bende vyráží za svými fanoušky a mezi lidi, které by rád muzikou naladil na pozitivní notu! 

Písničky s kapelou, kytarou a piánem, nebo i netradičně s cimbálovkou, povídání a pozitivní nálada, velké i malé sestavy – tak by se dal stručně popsat akustický recitál a koncerty, které Petr připravil speciálně pro své fanoušky a pořadatele. Vystoupení a setkání s Petrem tak lze uskutečnit opravdu téměř kdekoliv – v klubech, ve venkovních areálech, sálech, divadlech, venkovních nádvořích, na soukromých akcích, plesech, netradičních místech, kostelech apod. 

 Sestavy vždy naceníme dle místa, poptávky a požadavků na klíč pro Vás vždy osobně. Je čas jít dál je i trefný název nového singlu a videoklipu, který právě v těchto dnech spatřil světlo světa u vydavatelství Supraphon. 

Podívat se na něj můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=axPYWR_5ITs&ab_channel=SUPRAPHON

 Více informací najdete na
https://www.petrbende.cz/

zpět
Logo

© 2012 Agentura ADN
All rights reserved

Created by Grafik-Art.cz