Umělecká a produkční agentura ADN

David Němeček

Pozdní sběr

rocková kytarová muzika s bluesovými základy, tak trošku zavánějící jižanskými vlivy, stejně jako vlivy ryze místními. Texty jsou významnou součástí produkce a skupině na nich opravdu záleží, Pozdní sběr zpívá výhradně česky.

Výběrová sestava muzikantů napříč žánry... rock, folk, jazz, blues, country... vše elegantně propojené v aktuální sestavě kapely Pozdní sběr.
 
Autorský přístup frontmana kapely Jiřího Pařeza - zpěv a akustická kytara, doplněný osobitým rukopisem jednotlivých hudebníků, Michael Vašíček (ex Vlasta Redl a Čechomor) - elektrické kytary, lap steel, mandolína, zpěv, Jiří Meisner (ex Druhá tráva a Kamelot) – baskytara, zpěv, Štěpán Baloun – klávesy, zpěv, Pavel Bříza – bicí (Petr Bende Band a Folk Team).
 
Sestava dozrála z hlediska vinařského do stádia výběr z bobulí. Pozdní sběr na koncertech potěší všechny milovníky dobré muziky výběrem toho nejlepšího ze své tvorby, vyznavače tvrdšího soundu, stejně jako příznivce jazzu, country a folku. Zazní tak výběr z repertoáru, který Jiří Pařez připravoval v posledních letech výhradně pro svoji kapelu, kdy vitrínu kapely zdobí platinová deska za album "Dvojka" (2008), zlatá deska za album "Výběr z bobulí - Live" (2012) a také zlatá deska za album "Pohlednice z Paříže" (2014). 
Na koncertech v roce 2018 představí Pozdní sběr nové album „K narozeninám“. Album vydává firma Good Day Records 18. května 2018 u příležitosti 18. narozenin kapely.

Aktuální složení skupiny:
Jiří Pařez - zpěv a akustická kytara, doplněny osobitým rukopisem jednotlivých hudebníků
Michael Vašíček (ex Vlasta Redl a Čechomor) - elektrické kytary, lap steel, mandolína a zpěv
Jiří Meisner (ex Druhá tráva a Kamelot) - baskytara a zpěv
Štěpán Baloun - klávesy a zpěv
Pavel Bříza - bicí

Více informací najdete na:
www.pozdnisber.cz

Pozdní sběr

Obal CD

S Romanem Horkým

Kapela

Tour 2015

zpět
Logo

© 2012 Agentura ADN
All rights reserved

Created by Grafik-Art.cz