Umělecká a produkční agentura ADN

David Němeček

Tony Joch & přátelé

Brněnská folk-rocková formace

Tony Joch je zpěvák, tvůrce textů i hudby autorských písní. Muzikant, který se narodil ve východočeském městě Svitavy v roce 1977, nyní žijící v Brně. Tony není na folkové scéně tváří neznámou a ve svém muzikantském životě působil v několika kapelách.

V roce 2016 se začal naplno věnovat autorské tvorbě; vydal se cestou, na které se obklopil kamarády, vesměs vynikajícími muzikanty, a vzniklo sdružení Tony Joch a přátelé. Na pódiu se vedle Tonyho objevují známé tváře z řad profesionálních muzikantů, kterými jsou Michael Vašíček, Karel Macálka, Lenka Titzová, Lukáš Moravec, Vlado Micenko a Vladimír Třebický.

V roce 2017 se stal Tony Joch ,,Talentem country rádia,, s písní Racek. Za svou hudební kariéru Tony spolupracoval s řadou významných hudebních jmen a to jak na pódiích, tak i v nahrávacích studiích. Mimo jiné například s Pavlem Žalmanem Lohonkou, Ivou Marešovou nebo s Romanem Horkým, který se k debutové desce Tonyho Jocha vyjádřil těmito slovy: „Tony je na své první studiové kompilaci opravdovým perfekcionistou a maximalistou. Stačí otevřít bránu a vejít na malé místo ve světě, ze kterého se vám již nebude chtít odejít.“

Obsazení:
Tony Joch – zpěv, akustická kytara
Michael Vašíček – akustická kytara, elektrická kytara, lap steel, vokál
Lukáš Moravec – akustická kytara, vokál
Karel Macálka – klávesy, vokál
Vlado Micenko – baskytara
Lenka Titzová – bicí, vokál
Vladimír Třebický – perkuse

Na stopu: https://www.youtube.com/watch?v=WBaUdscyRak
La Dolce Vita: https://www.youtube.com/watch?v=oKQ9utPQ32o

Další informace naleznete zde:
http://www.tonyjoch.cz/
https://www.facebook.com/TonyJoch/

Odkaz na živé hraní:
https://www.youtube.com/watch?v=XU5seJO40Sk

Tony Joch & přátelé

zpět
Logo

© 2012 Agentura ADN
All rights reserved

Created by Grafik-Art.cz